2020 North Island Titles – Confirmed Entries

 

Sprockets 5 & Under 14 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Luke BUCKLEY 285 MR
Mason CLARK 462 HAW
Darci DUMBELL 284 NP
Sophie FRENCH 516 NP
Cameron INWOOD 525 NP
Nikau MATENE 291 MR
Ryan MORTON 399 TA
Lachie NELSON 414 TAR
Jax NEPIA-ANDERSON 272 GS
Max OLSEN 940 RO
Nikau SIMEON 416 TG
Marni STETTNER 351 CHC
Daniel VILJOEN 560 TG
George WU 554 HN
Sprockets 6 Boys 22 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Travis ANDERSEN 181 WTK
Robbie BOLLEN 549 NP
Tate BREWER 905 WTK
Taylor BUCHANAN 100 WHG
Cole BUTLER 818 CHC
Carter CHARMAN 245 HN
Matatini D L HILL 563 NH
Chase DAVIDSON 990 HN
Oliver GALLAGHER 383 WTK
Carter LUDLAM 641 TPO
Dan PHILLIPS 345 TA
Baiden PRESCOTT 765 TA
Vincent RENNIE 225 TA
Levi RICHARDS 243 HN
Elijah SASEVE 163 NP
Charley SHAW 847 DN
Taylin THOMAS 551 NP
Kian THOMPSON 699 TPO
Dylan TOIA 565 HN
Enzo TORRENS 125 TAR
Issac TSENG 777 MR
Sam WYATT 380 NP
Sprockets 7 Boys 20 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Kasey ALACH 492 WTK
Tyler COCHRANE 912 TG
Tobias DICKINSON 426 WTK
Daniel FORD 819 MR
Thomas FORD 727 MR
Monty GARDNER 161 CB
Austin GARSIDE 925 HB
Jaxon KOWALSKI 676 TA
Finn LAWRENCE 551 HAW
Jai MATENE 725 MR
Jardin MATHESON 655 NP
Kobe MULRENNAN 216 POA
Maximus MUNRO 162 NP
Brock O`NEILL 130 HN
Ryder TAYLOR 692 TA
Marlin THOMAS 550 NP
Nealson UERATA 476 RO
Lucas WALKER 331 HN
Ryder WHEELER 573 HB
Robbie ZILWOOD 258 HAW
Sprockets 6-7 Girls 8 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Ruby BUCKLEY 437 MR
Camryn COLQUHOUN 251 MR
Amelia DE THIERRY 652 HN
Skyla HANSEN 723 NC
Nessie RENNIE 730 HN
Lexi SILVER 919 NP
Pippa SPENCE 227 GS
Eden STETTNER 636 CHC
8 Boys 23 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Oliver BRISCOE 821 MR LR-29711
Zachary BURGIN 679 WHG RT-90993
Manawanui CLIFTON 90 NP GH-17669
Blake COOPER 808 WTK HL-83699
Leon DUMBELL NZ1 NP LC-56487
Dex GALVIN O3 KAP SN-17734
Liam HAGGERTY NZ8 KAP FH-67360
Brooklyn HANSEN 677 NC LT-53758
Jono HANSEN 157 CW SV-86782
Reef HENRICKS 690 MR KT-72731
Daniel LUCAS 229 HN CZ-89715
Sam MARSTERS 213 SC KL-84625
Cody ORR 151CB CB TG-20865
Cade PETERSON 798 EC LL-29083
Sol PROBYN 501 NP RC-83783
Thomas REID 151MR MR
Floyd RENNIE 118 TA KC-86592
Jared RENNIE 531 HN RS-46095
Rico RYAN NI3 EC GN-11969
Cash SHEEHAN 403 TAR GZ-89195
Dion SMITH 158 WHG PZ-80790
Dylan SZASZY NI1 NH LT-31109
Charlie WITHINGTON NZ2 TG LG-37266
8 Girls 6 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Khloe DINSDALE NZ2 WHG CZ-85730
Jaylar JENKINS O2 TAR PR-43926
Grace LARDNER 174 WTK LW-37045
Stellar NELSON 520 TAR RT-56625
Maddy NEWCOMBE 149 RO
Charlotte ZILWOOD 257 HAW RT-13491
9 Boys 28 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Khalil ALEXANDER NZ6 HB KZ-85943
Ben ANDERSON NZ1 EC TV-08959
Blake ANDREWS NI3 WHG RS-43220
Will ARMSTRONG 73 MR
Darien ATKINSON 885WTK WTK KX-97567
Nixon BANKS NZ2 HN RP-86851
Xavier BELL 391 TG RK-76633
Carter BREWER 901 WTK CP-14873
Bentley BUCHANAN 64 WHG LH-92413
Jack BUCKLEY 88 MR LT-52215
Liam CLIFFORD 131 TG RT-05237
Timothy CRESSWELL 885TG TG KW-22971
Tyler DAVIES 701 CAP TT-02532
Oliver DONALDSON 284 NP FV-24564
Joshua FORD 489 MR GH-30550
Dylan FOX 205 RO HL-13181
Fergus GARDNER 510 CB KK-10586
Kemp HANCOCK 777 NP GG-56213
Max HEI HEI NI1 SC LK-44506
Liam KING 146 CW CV-61124
Fletcher LAWRENCE 550 HAW LS-79946
Jesse LINDOP 482 HN RT-23627
Xavier LOWE 94 EC NH-58051
Rikihana SALMOND NI8 TKT KS-44300
Max SHORT 178 HAW LS-68320
Liam VAN HEUVEN 102 CB RR-63094
Jackson WIN 509 HVT FS-41458
Levi WOODS 250 TPO FX-78087
9 Girls 7 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Asher NEPIA- ANDERSON 430 GS RS-96184
Holly NILSSON 111 NH RS-94939
Luca PENNY O3 TA LK-15766
Sophie PENNY O1 TA NL-41076
Maya PERRETT 98 TG LL-57783
Anna SPENCE NZ6 GS LK-12703
Abby STORY-FRAYLING 398 MR KW-08781
10 Boys 22 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Brooklyn BOSSON 141 NP GH-01168
Connor BURGIN 680 WHG CX-81427
Sano COCHRAN-BENTON 100 NP GC-13022
Axel GALVIN 71 KAP GT-08572
Quinn HOOKWAY 102 SC TT-05607
Mason JELGERSMA 129 DN LT-15036
Charlie LEYSER 444 CW KS-03543
Cohen LUDLAM NI4 TPO RR-43382
Lucas MATENE NI1 MR KH-81817
Callum MATHESON 864 NP PL-50481
Nathan MCGREGOR 678 RO HK-83156
Sean MILLS 251 EC TS-82499
Graysen MOTTERSHEAD 969 HN PX-03049
Oscar NEWNHAM 342 CB KW-70305
Morris RENNIE 454 HN RR-48199
Ben SHAW NZ5 DN GK-14026
Cees SILVER NZ3 NP LK-36768
Seb STETTNER 262 CHC KW-62989
Dylan SUTHERLAND 139 HB RS-12805
Cameron WALLACE 631 HN LZ-67475
Caleb WHITE 822 TG RR-66284
Zane WILLIAMSON 607 HN LL-58962
10 Girls 18 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Isabel ANDERSEN 166 WTK FV-52761
Molly BUCKLEY 98 MR FK-73712
Meg CANNON NZ1 CB NP-93231
Sophie COLQUHOUN NI6 MR GW-76408
Gemma ELLMERS 500 GS
Jade ELLMERS 459 GS
Lucy mae LARNDER 406 WTK TL-93339
Nicola MAPU Nz2 HN CS-81736
Piper NELSON NI5 TAR FH-51062
Reave NEPIA-ANDERSON 436 GS TL-77417
Maya PRESCOTT NZ6 TA RR-64217
Zevaya PRESTIDGE 115 HAW LS-72034
Addison RUTHERFURD 110 NP GG-62249
Emi SUMMERS NI3 MR TN-15666
Frankie TAYLOR 120 TA LT-49392
Hollie TRIBBLE 123 CHC LC-35355
Beth WALKER NZ4 CB CV-68673
Taylor WYATT 924 NP PL-57925
11 Boys 31 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Levi BANKS NZ5 HN PF-44131
Quinn BOWEN 209 WTK VF-96013
Riley BURLEY 242 TPO TR-80260
Nico COGAN NZ6 EC HK-90658
Deacon CONNOR N2 NH RF-94958
Taine DE THIERRY NI6 HN LC-48854
Cole FERINGA 888 EC CL-78492
Marcus FRANKLIN 302 EC LK-22041
Ryan GIDDENS 360 KAP TV-91667
Daniel HATTINGH 74 MR LR-23999
Jai HERANGI 829 SC TL-91238
Lockie JENKINS 111 TAR LL-60900
Jack JORGENSEN 288 NP PL-77182
Connor KING 77 RO CZ-57482
Tim KIRKMAN 263 KAP RS-46522
Beau LINDOP 528 HN PF-72548
Brock MARSHALL S2 NAC TR-18005
Daniel MASON N3 TG CX-39375
Deegan MCCORMICK S1 DN CZ-69358
Bruno NEMEDI N4 TG RR-64559
Zeb PICKFORD 195 CB TL-65778
Mason ROBINSON 233 HAW LS-26390
Kobi RUSSELL NI5 CB CR-31039
Camden RUTHERFURD 711 NP NW-96037
Mason SMITH 272 WHG PX-98445
Isaac STRATFORD 177 HN
Aidan TAYLOR 200 SC LL-42353
Cohen TAYLOR 999 TA LC-59151
Lucas TREADAWAY 611 SC TL-74808
Kees VAN HEUVEN 101 CB PZ-72873
Samuel WEBB 376 NH LL-23357
11 Girls 7 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Danika BERGERSEN 515 HN RT-54897
Milla ELLIS N4 NP PL-60352
Madeleine HUNTER 706 MR LK-10101
Piper LAMBETH S3 ALX SW-19630
Taylor RIECHELMANN NI6 NH NC-11729
Azaria THORNLEY S1 NAC PF-45709
Millie WAITE S4 HB LK-00561
12 Boys 19 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Luke BROOKE-SMITH N1 CB CZ-63682
Justin BUTLER 505 DN CX-91669
Ashton CAHILL-FAI 689 WTK NZ-1019307
Tom COLEMAN NZ2 KAP RS-20049
Tyla DINSDALE 77WHG WHG CZ-59685
Rex FAGAN 152 TKT TN-03771
Toby GAMBRILL 175 TPO LL-40470
Flynn HARRISON 180 EC RH-92083
Brayden KING S3 CW LK-38430
Cooper MYERS 227 NP FT-76338
Max RICHARDSON NZ5 NH LL-42655
Jacob SHAW S4 DN SF-44149
Zak SHORT 721 HAW LS-31720
Jamie STOLTZ 468 MR KW-38543
Kaea TE MOANA 77NP NP RC-87542
James WALLACE 602 HN PR-67904
Cody WARDS 132 HAW LL-19704
Azael WITHERS NI3 HN LH-90178
Jack YOUNG 559 HN PW-58612
12 Girls 12 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Amber BELL 505 CAP RR-06932
Willow BOURKE 551 TG KW-65414
Nikita CLARKE N3 WTK LC-06657
Claire ELLMERS 449 GS
Nadia GABBIANI 878 HN LL-10212
Hazel GARDNER 66 CB KH-90231
Tayte HANCOCK 888 NP NX-38777
Molly INIA N1 TA TL-68812
Jorgi JENKINS 222 TAR CX-01311
Anika LEYSER S2 CW LR-59897
Ursula SUMMERS NZ2 MR KV-89720
Paiton TAYLOR N2 SC PR-51421
13 Boys 23 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Mikey BAIN 404 NH CR-26689
Hamish CARR 732 RO HL-22194
Finn COGAN NZ1 EC HK-89409
Nick COWIE 323 SLD KH-98839
Dallas DOUGLAS 100 CB LK-24213
Harry FEVRE NZ7 HAW KS-31104
Jack GEBBIE NZ3 NAC KS-05647
Brock HARVEY 708 TPO LG-35570
Jesse INGLIS 246 NH RG-91660
Chase LINDOP 475 HN CZ-56970
Matti MCGREGOR 480 RO CV-07004
Brock NELSON NZ2 CB RS-43356
Marshall PATTEN 60 NH PR-68986
Quinn PYLE 518 HN KC-84692
Cooper RICHARDSON NZ4 NH CL-93380
Brook RUTHERFURD 95 NP RC-76909
Oscar STRATFORD 919 HN
Angus THOMPSON 361 TPO RP-67994
Tyler WAITE NI6 HB NG-58084
Casey WALKER 316 HVT LL-82714
Noah WALKER 151 CB CW-65698
Taylor WARRANDER 807 RO CT-99677
Thomas WEBB 233 NH RR-30648
13 Girls 8 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Chadelle BASCARA 919 NP FZ-79736
Ellie BIDDICK NI7 MR KH-91711
Bellah BIRCHALL 410 RO RH-52643
Renae COLMAN SAVAGE 551 HB LC-61311
Lily GREENOUGH NZ1 CB TF-51786
Hannah MASON NI2 TG NF-91738
Gracie OWEN NZ4 POA PR-19056
Jemma TAYLOR 603 TA KW-08400
14 Boys 23 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Zachary ARNOLD 541 TG RR-66784
Lewis ATKINSON 151 MR CL-72837
Lucas BHIMY NZ1 EC HL-01078
Cedric BLASER 323 WTK HN-23600
Regan BROWN 605 HN LR-50027
Joshua CAVANAGH 757 CB KC-41162
Cody CLARKE 360 WTK KS-63177
Adam CORNEY 777 TG LH-94891
Kace CROFSKEY NI4 NP PL-77930
Hamish EARL 270 CW SL-94629
Matthew HAIGH NZ5 WTK CX-53917
Nathan HATTINGH 75 MR FZ-53426
Ben JAMES 806 ALX GH-32059
Cameron LAING 82 DN NV-03876
Ben LAUCHLAN 273 WTK PR-71650
Cooper MARSHALL 306 NAC TN-70537
Ronan MCKERSEY 421 NAC TT-11570
Caleb MORGAN 144 HN LF-10545
Kaia NELSON 219 ALX LC-59745
Gabriel ROBERTS 148 TG KC-44880
Joel RUNCIMAN O7 CB FH-52224
Will SKIPPER 305 TG FX-36140
Koen WARDS 134 HAW LR-77288
15 Boys 13 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Nate ARMSTEAD 888 WTK RH-34442
Seb BURNARD 91 HN KV-98839
Thomas COLMAN SAVAGE 111 HB LF-01960
Tyler COTTERILL 92 HN HF-96341
Zac CURTIS 201 NP CX-43623
Griffin CURTISS 530 MR PC-45441
Jake EARNEST 51 MR CL-78432
Matteo GABBIANI 331 HN KS-37044
Jesse-James GREEN 141 CHC LS-46530
Jack GREENOUGH NZ1 CB TK-57839
Louis HUNT NZ4 CB FH-61971
Trey NELSON 325 ALX NG-76277
Callahan TREADAWAY 911 SC KW-23276
16 Boys 7 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Daniel BUTTERWORTH 721 RO HL-11087
Keegan CALKIN NZ1 HN CL-92395
Kade DALE 329 HVT LL-50307
Jackson james GAZE 222 CHC RZ-27006
Lachie JAMES 234 CW LK-25906
Daniel MOLONEY NZ6 MT LK-39706
James SPEEDY NZ2 NH FH-63009
16 Girls 7 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Tayla ARNOLD 196 TG CX-50067
Stacey CORNELIUS 138 CHC FW-36114
Cate GULLIFORD 103 RO RH-63804
Zoe HARTWELL 119 MR LC-41598
Amber ROBSON 372 TA FK-45283
Abbey SIMCOCK 262 TG CL-93359
Megan WILLIAMS 73 RO KZ-11664
17-24 Male 20″ 9 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Scott DONALDSON NZ3 CB KC-87339
Jarod ELLSE 347 NAC TR-98118
Liam JACKSON 174 NH LZ-22873
Zachary KERSHAW 81 DN TN-18406
Timothy MOLLOY 921 EC FZ-60928
Elias PFAHLERT 97 KAP CX-95988
Noah PFAHLERT 64 KAP FH-49747
Cody SHORT 211 TA RS-90395
Cory WALDEN 112 SC KT-71637
40-44 Male 20″ 6 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Zane ALEXANDER 416 HB LR-93898
Nathan CORNELIUS 142 CHC LL-25031
Derek JELGERSMA NI3 DN LT-15036
Gareth LAUCHLAN 124 WTK LT-14557
J t NEPIA 432 GS TN-17090
Alex PETERSON 183 EC RS-85585
25-39 Male 20″ 10 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Brad ANDREWS 222 WHG
Hayden BRISCOE 456 MR FZ-24217
Karl ELLIS 189 HN TS-42034
Tim FERGUSON W2 CB TK-49733
Allan FRANK NI2 TG TS-28414
Mikey MCCALLUM 105 NP FT-76623
Alexander SEWELL 433 NP RN-60016
Scott SILVER NZ2 NP LT-46907
Hayden STOCKMAN 747 HN LL-25156
Richard STRATFORD 68 HN
45+ Male 20″ 6 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Stewart CURTIS 162 NP NX-39926
Ken FEIST NZ2 HVT NK-11095
Ryan GULLIFORD 511 RO HK-95248
Roy LEANING 479 NAC PG-46468
Darren SUE 998 MR LG-51614
Tony THORNLEY 466 NAC KC-57921
14-15 Girls 12 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Lily CANDY 118 HVT LK-51985
Paige CONNOR 195 TA PZ-24272
Amy DAVIDSON 507 TA KW-14373
Sacha EARNEST 84 MR RS-39136
Caitlin FLAVELL 149 RO CL-92972
Savanah HINTZ 154 NP RC-93159
Sienna INGLIS 78 NH RG-07608
Jamie-Lee OWEN 115 POA HG-87891
Brooke PENNY O2 TA CX-64158
Zara RANFORD 107 TPO PW-08790
Kiera WAITE 176 TG RR-68834
Leila WALKER W8 CB CW-61827
17+ Female 20″ 10 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Brooke COMPAIN 77 WTK NN-71394
Tyla-Shae DONALDSON NZ3 CB RP-77887
Brooke FEVRE 258 HAW PW-29289
Caitlin GEORGANTAS NZ2 HN KS-32414
Nancy JAMES NZ8 WTK CX-53710
Toni JAMES W4 WTK PW-62338
Selina PFISTER 581 MR FZ-60401
Emma PUGH 211 NH TC-49415
Kasey THOMPSON-DELANY 168 KAP KW-26260
Chelsea WATTON NI1 HN RV-96868
13-14 Cruiser – Male 8 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Zachary ARNOLD NZ5 TG KH-84590
Lewis ATKINSON 151 MR FT-93838
Nick COWIE 323 SLD SL-94064
Dallas DOUGLAS O1 CB LL-34692
Hamish EARL 270 CW GX-00234
Matthew HAIGH NZ1 WTK LT-23875
Casey WALKER NI5 HVT PW-28726
Thomas WEBB 234 NH LL-23357
35-39 Cruiser – Male 6 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Michael BUCHANAN 92 WHG CX-57397
Bradley DE THIERRY 372 HN FH-41541
Lance DINSDALE NZ2 WHG LX-51346
Kim FAI 986 WTK RR-48409
Tim MARTIN 77 WTK RS-05788
Grant RENNIE 80 HN HH-07925
40-44 Cruiser – Male 9 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Zane ALEXANDER NZ5 HB KS-49593
Desmond ANDERSEN 477 WTK PV-21223
Tim ATKINSON 323 MR HX-64229
Stefan GALLAGHER 111 WTK RF-45600
Matt HARVEY 648 TPO TS-93704
Robert HIGGINS 199 HN LC-61760
Derek JELGERSMA NI1 DN FW-35207
Bryan LUDLAM 142 TPO CZ-88841
Tony MOTTERSHEAD 960 HN RF-52682
45-49 Cruiser – Male 9 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Philip ARMSTEAD 969 WTK LT-19605
Brett HANCOCK 555 NP PL-60586
Greg HUGHES NI2 TG FH-67071
Mark JORGENSEN 289 NP FT-96889
Dion NEWTH W7 RO HL-14094
Dazza PERRETT 110 TG LT-10118
Kevin TAMEPO 333 TPO TS-90909
Factory WINSOR 414 RO RH-61331
Shane WYATT 187 NP FZ-82158
8-12 Cruiser – Male 6 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Xavier BELL 391 TG
Tom COLEMAN NZ3 KAP KC-46481
Tyla DINSDALE NZ2 WHG CZ-79305
Liam EVANS 96 RO
Ryan GIDDENS 360 KAP LT-45286
Tim KIRKMAN 82 KAP KT-68152
15-34 Cruiser – Male 7 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Luke BARNETT 961 HAW HH-24700
Daniel BUTTERWORTH 721 RO
Karl ELLIS 189 HN PZ-15234
Lachie JAMES 234 CW CV-87306
Mat RENNIE 64 TA PZ-63646
Johannes STETTNER 225 CHC
Cory WALDEN 112 SC KC-52961
50+ Cruiser – Male 8 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Carl BERRYMAN NZ2 HB TS-95769
Warren BOGGISS NZ5 HN FH-84163
Paul BURLING 212 HVT HH-13516
Rockie ELLMERS 445 GS
Rob GRAHAM 437 GS LT-10794
Roy LEANING 479 NAC LR-97759
Mike NGATAI 411 TG VF-85098
Andrew PFAHLERT NZ6 KAP RP-70599
15-29 Cruiser – Female 5 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Tayla ARNOLD NZ2 TG PW-74701
Caitlin GEORGANTAS NZ1 HN PZ-45524
Toni JAMES W5 WTK KK-03533
Emma PUGH 444 NH TR-88380
Amber ROBSON 372 TA LG-77800
35+ Cruiser – Female 7 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Lisa ANDERSEN 96 WTK FW-07660
Sherilyn ANDERSON 431 GS
Tess BAGBY 778 TA RZ-13642
Andrea BURLING 227 HVT RT-22846
Nancy JAMES NZ6 WTK RR-67192
Kyla NEWTON NI3 GS LL-41682
Sonja RENNIE 119 HN RT-15683
Men Elite 8 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Rico BEARMAN 44 NH CP-70293
Michael BIAS 901 NH CN-76191
Luey COTTON 545 KAP CW-65769
Rico D`ANVERS 358 CB TF-74068
Blake DAY 696 NC LC-16261
Bennett GREENOUGH 22 CB HP-26671
Oliver HANHAM 955 MR PF-59938
Cameron JAGO 553 MR HG-28289
Women Elite 5 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Olivia LEVENS 58 KAP KW-55907
Holly OLDHAM 57 ALX CV-65894
Rebecca PETCH 308 TA KH-42172
Jessie SMITH 134 HN PZ-57326
Sarah WALKER 96 RO FX-96362
Super 11’s Female 8 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Nikita CLARKE N3 WTK LC-06657
Milla ELLIS N4 NP PL-60352
Molly INIA N1 TA TL-68812
Piper LAMBETH S3 ALX SW-19630
Anika LEYSER S2 CW LR-59897
Paiton TAYLOR N2 SC PR-51421
Azaria THORNLEY S1 NAC PF-45709
Millie WAITE S4 HB LK-00561
Super 11’s Male 8 2020 BMXNZ North Island Titles
Name Plate Group Transponder
Luke BROOKE-SMITH N1 CB CZ-63682
Deacon CONNOR N2 NH RF-94958
Brayden KING S3 CW LK-38430
Brock MARSHALL S2 NAC TR-18005
Daniel MASON N3 TG CX-39375
Deegan MCCORMICK S1 DN CZ-69358
Bruno NEMEDI N4 TG RR-64559
Jacob SHAW S4 DN SF-44149